Контакт-центр (057) 76-62-104
 
Контакт-центр (057) 76-62-104

До уваги клієнтів

27.07.2020 / 08:12

АТ «Харківгаз» виконає регламентні роботи на газопроводах у смт М.Данилівка

На час робіт буде тимчасово призупинена доставка газу споживачам
Аварійна газова служба працює 7 днів на тиждень, 24 години на добу Аварійна газова служба працює 7 днів на тиждень, 24 години на добу ФОТО: ПАТ "Харківгаз"

АТ «Харківгаз» повідомляє, що в рамках підготовки об’єктів системи газопостачання Дергачівського району до сталого функціонування в період опалювального сезону 2020-21р.р. будуть проведені заходи, які включають наступні роботи:

  • проведення ремонтно-відновлювальних робіт на газопроводах низького тиску та спорудах на них;
  • опресування газопроводів низького тиску сумісно з газопроводами вводами споживачів, усунення пошкоджень газопроводів та вводів;
  • зняття лічильників на періодичну повірку за рахунок коштів газорозподільного підприємства;
  • перевірка споживачів на предмет несанкціонованого відбору природного газу;
  • інвентаризація домоволодінь, перевірка відповідності встановленого газового обладнання виконавчо-технічній документації.

           На час проведення робіт газопостачання споживачів буде повністю припинено.  Відновлення газопостачання в домоволодіння буде здійснено в разі відсутності відсутності порушення Правил безпеки систем газопостачання та за умови вільного доступу працівникам АТ «Харківагаз» до газового вводу, приладів для подачі газу та інструктажу з безпечного використання газу в побуті.

           Роботи планується провести за наступними адресами: смт. М.Данилівка пров. Вчительский, вул.Гагаріна, вул.Зелена, вд.Зелений, пров.Лозівський, вул. Малоданилівський шлях (Петровського) з №1 по №80, вул. Молодіжна, вул. Привокзальна, вул. Садова, вул. Степова, провул. Будівельний, вул. Східна, вул. Фрунзе, вул. Чкалова, вул. Якіра.

                  Припинення газопостачання – з 08.00 год.03 серпня 2020 року

                  Відновлення газопостачання – з 08.00 год 31 серпня 2020 року

Джерело: