Контакт-центр (057) 76-62-104
 
Контакт-центр (057) 76-62-104

До уваги клієнтів

30.07.2020 / 08:12

У Малій Данилівці змінено терміни планових робіт на газопроводах

У зв’язку з суттєвим навантаженням через підготовку до зими, АТ «Харківгаз» перенесено терміни планових робіт в Малій Данилівці Дергачівського району, що мали розпочатись 3 серпня
Роботи на газових мережах Роботи на газових мережах ФОТО: 104.ua

Таке рішення прийняте за погодженням з Малоданилівською селищною радою та клієнтами компанії, для оптимізації і ефективного розподілення ресурсів, задіяних в виконанні інвестиційної програми АТ "Харківгаз". В Дергачівському районі - це переоснащення та капітальний ремонт 15 газорегуляторних пунктів, заміна 5 шафових регуляторних пунктів та будівництво нового ШГРП.

Про нові дату та час ремонтно-відновлювальних робіт в смт. Мала Данилівка, клієнтів компанії буде повідомлено додатково.

Під час цих робіт заплановано перевірити 6 км. газопроводів, більша половина з яких вичерпала свій нормативний термін експлуатації. Тобто використовуються для доставки газу споживачам понад 40 років. У іншої частини сталевих труб, термін експлуатації добігає кінця.

Враховуючи зношеність системи, ремонтні роботи в Малій Данилівці будуть проведені АТ «Харківгаз» до початку опалювального сезону, аби уникнути аварійних ситуацій та зупинок газопостачання в зимовий період.

Джерело: