Контакт-центр (057) 76-62-104
 
Контакт-центр (057) 76-62-104

До уваги клієнтів

14.01.2019 / 09:58

Ціни на комерційні послуги ПАТ «Харківгаз» найнижчі в області

ПАТ «Харківгаз» повністю відновив надання комерційних послуг мешканцям області. Тепер замовити установку газового лічильника, замінити, встановити, оформити газове обладнання, виготовити проектно-кошторисну документацію можливо за найнижчою в області ціною.
Газифікація домоволодіння Газифікація домоволодіння ФОТО: ПАТ "Харківгаз"

Наприклад: встановити лічильник в ПАТ «Харківгаз» коштуватиме орієнтовно лише 3,5 тис. грн. Виконати ескізний проект при заміні газового приладу споживачем без зміни місця його розташування, потужності та димовідведення обійдеться в 1,2 тис. грн. ПАТ «Харківгаз» також гарантує своїм клієнтам найнижчі ціни з виконання монтажних та проектних робіт, оформлення встановленого газового обладнання в будинку.

Наразі найактивніше користуються комерційними послугами ПАТ «Харківгаз» мешканці Зміївського та Куп’янського районів.

Для замовлення комерційних послуг ПАТ «Харківгаз» або отримання необхідних консультацій мешканці Харківської області можуть звернутись до центрів обслуговування клієнтів газової компанії. Перелік документів необхідних для замовлення послуг:

  • заява на замовлення послуги;
  • копія документу, що підтверджує право власності на житло або користування ним;
  • копія паспорту та ідентифікаційного коду (в разі кількох власників житла – копії паспортів та ідентифікаційних кодів всіх власників) для укладання угоди на виконання робіт;
  • технічний паспорт (оригінал та копія) на будинок/квартиру;
  • існуючий проект на газифікацію житла та паспорти на встановлене в домоволодінні газове обладнання (для газифікованих приміщень).

З адресами центрів обслуговування можна ознайомитись на сайті ПАТ «Харківгаз» kh.104.ua.

Заміна, встановлення газового обладнання, виконання проектно-кошторисних та монтажних робіт, встановлення лічильників не є монопольними послугами.

Для замовлення цих послуг кожен споживач може самостійно обрати спеціалізовану організацію, яка має державний дозвіл на такі роботи.

При замовленні послуг в газовій компанії, ПАТ «Харківгаз» гарантує якість, оперативність та найнижчу в області вартість виконання робіт.