Контакт-центр (057) 76-62-104
 
Контакт-центр (057) 76-62-104

Новини

09.06.2020 / 10:13

Близько 14 тис. клієнтів АТ «Харківгаз» уклали договори на технічне обслуговування газових мереж в своїй оселі

В даний час, договори на технічне обслуговування газових мереж та приладів в своєму домоволодінні вже уклали близько 14 тис. родин Харківської області - клієнтів АТ «Харківгаз». Відповідно до умов Закону України «Про житлово-комунальні послуги», забезпечити технічне обслуговування мають всі власники/балансоутримувачі житла. Для цього власник/балансоутримувач самостійно визначає організацію – виконавця послуг, яка має дозвіл на роботи Державної служби України з питань праці.
Технічне обслуговування Технічне обслуговування ФОТО: ПАТ "Харківгаз"

Технічне обслуговування будинкових газових мереж та приладів проводиться власником/балансоутримувачем домоволодіння відповідно до вимог Закону України «Про житлово-комунальні послуги» та Правил безпеки систем газопостачання. Тобто забезпечити технічне обслуговування є обов’язком споживачів газу, який визначено законодавством України. Технічне обслуговування проводиться для безпеки мешканців житла та членів їх родин, аби попередити можливі аварійні ситуації при використанні газу в побуті.

Відповідно до п. 5.7. Правил безпеки систем газопостачання, в разі якщо власник/балансоутримувач будинку не забезпечив технічне обслуговування газових приладів і мереж, газопостачання припиняється.

Для виконання робіт з технічного обслуговування споживач може залучити як АТ «Харківгаз», так і будь-яку спеціалізовану організацію, яка має державний дозвіл на проведення таких робіт. При цьому, роботи оплачуються за рахунок власника/балансоутримувача будинку.

Консультацію з питань технічного обслуговування клієнти компанії можуть отримати:

  • Через Особистий кабінет на сайті 104.ua;
  • Звернувшись за телефоном контакт-центру АТ «Харківгаз» 067 01 13 104;
  • За електронною адресою contact@kh.104.ua.

Вартість послуг з технічного обслуговування АТ «Харківгаз» залежить від встановлених газових приладів в будинку споживача і зазначається в договорі з кожним окремим споживачем або балансоутримувачем будинку.