Контакт-центр (057) 76-62-104
 
Контакт-центр (057) 76-62-104

Новини

22.10.2020 / 09:37

Для своєчасного початку опалювального сезону тепловики повинні врегулювати питання боргів та технічно підготуватись до пуску газу.

21 жовтня комерційний директор АТ «Харківгаз» Ірина Лістова і директор Департаменту житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу Харківської обласної державної адміністрації Дмитро Мирний провели чергові переговори з тепловими компаніями Харківщини. Головною темою обговорень стали мільйонні борги підприємств ТКЕ та технічна готовність котелень до пуску природного газу.
Комерційний директор АТ «Харківгаз» Ірина Лістова провела чергові переговори з тепловіками Харківщини Комерційний директор АТ «Харківгаз» Ірина Лістова провела чергові переговори з тепловіками Харківщини ФОТО: АТ "Харківгаз"

Перед початком опалювального сезону борг теплопостачальних компаній за доставку природного газу перевищив 44 млн. грн. Крім того, деякими компаніями досі не в повному обсязі виконані вимоги Кодексу ГРМ, в частині технічної підготовки до отримання природного газу.

Саме це може затримати подачу тепла в оселі споживачів - мешканців  кількох районах області.

Під час зустрічі сім компаній ТКЕ отримали доручення прискорити розробку реальних кроків проведення розрахунків та технічної підготовки до пуску газу.

«АТ «Харківгаз» виконало свої зобов'язання перед компаніями ТКЕ в повному обсязі і має право розраховувати на виконання зобов'язань іншою стороною. Заборгованість тепловиків - це кошти, необхідні для виконання інвестиційної програми, спрямованої на безаварійну і стабільну роботу 17 тис. км газових мереж, безперебійне проходження опалювального сезону», - зазначила комерційний директор АТ "Харківгаз" Ірина Лістова.

Як зазначив керівник профільного департаменту ХОДА Дмитро Мирний, врегулювати питання теплопостачальні компанії мали завчасно. Але у підприємств ще залишився деякий час, аби в найкоротші терміни усунути розбіжності і забезпечити теплом свої райони.