Контакт-центр (057) 76-62-104
 
Контакт-центр (057) 76-62-104

Новини

17.12.2018 / 09:27

Харківські газовики влаштують свято для клієнтів

Харківські газовики традиційно проведуть День клієнта та відзначать подарунками споживачів. Святкові заходи для споживачів триватимуть з 17 по 21 грудня 2018р. Прийняти участь в заходах зможуть всі клієнти компаній, які протягом святкового тижня завітають до центрів обслуговування в м. Харків та м. Чугуїв.
Приходьте за новорічними гостинцями в Центри облуговування клієнтів газової компанії Приходьте за новорічними гостинцями в Центри облуговування клієнтів газової компанії ФОТО: 104.ua

На клієнтів ПАТ «Харківгаз» та ПАТ «Харківміськгаз» чекають розіграші подарунків та призи. На кожного споживач, що зареєструє Особистий кабінет на сайті 104.ua під час візиту в центр обслуговування, очікує новорічний подарунок: фірмова чашка або ялинкова прикраса. Подарунки також отримають відповідальні користувачі блакитним паливом, які не мають боргів за газ та відвідають ЦОК у середу19 грудня. Сувенірну продукцію та солодкі подарунки зможуть отримати наймолодші клієнти газових компаній.

«Приємні сувеніри гарантовано чекають кожну малечу, яка відвідає центр обслуговування разом із батьками. Солодкі подарунки за творче висвітлення в віршах або малюнку теми користі блакитного палива заплановані на 20 грудня», - розповіла начальник управління клієнтського сервісу ПАТ «Харківгаз» Ірина Манько.

В Харкові та області сучасними сервісами газових компаній для вирішення питань користується понад 80% споживачів. Більше 250 тис. мешканців регіону зареєстрували Особисті кабінети на сайті 104.ua та отримали можливість в будь-який час контролювати свої рахунки за газ. Більше 400 тис. консультацій з газових питань мешканці регіону отримали у фахівців центрів обслуговування клієнтів.

«Протягом останнього року помітно збільшилась популярність онлайн-сервісів компанії. Щомісячно понад тисячу споживачів газу долучається до використання інформаційної платформи – Особистий кабінет. Ми вдячні за підтримку та довіру кожному клієнту», - повідомила начальник управління клієнтського сервісу ПАТ «Харківміськгаз» Світлана Андреева.