Контакт-центр (057) 76-62-104
 
Контакт-центр (057) 76-62-104

Новини

02.09.2016 / 09:32

Харківські газовики за допомогою відео розповідають як передавати показання лічильника

ПАТ «Харківгаз» та ПАТ «Харківміськгаз» створили спеціальні відеоролики, за допомогою яких розповідатимуть мешканцям Харківщини про передачу показань лічильників газу. Споживачам з приладами обліку газу, необхідно щомісячно 1-го числа знімати показання лічильника та передавати дані в свою газову компанію до 5-го числа. Про те, як передати показання - швидко і без зайвих витрат часу - тепер можна дізнатись з відеосюжетів.
Контакт-центр Контакт-центр ФОТО: 104.ua

Протягом останнього року газові компанії відкрили 3 нових сервісних послуги для прийому показань лічильників газу споживачів. Це «Особистий кабінет», SMS – інформування та цілодобова передача даних за допомогою телефонного голосового меню контакт-центрів підприємств.

«Передача показань лічильника займає хвилини вільного часу споживача. Щоб переконати наших клієнтів, що це дійсно просто і необхідно, якщо людина бажає побачити у квитанції фактичні обсяги використання палива, ми додатково створили навчальне відео», - зазначив директор комерційний ПАТ «Харківгаз» Юрій Маслюк.

Знімати показання лічильника необхідно кожного першого числа та до 5-го числа передавати дані в свою газову компанію. Це можна зробити:

  • За допомогою Особистого кабінету на сайті ua.
  • Відправивши SMS – повідомлення на короткий номер 7104. Після відправлення повідомлення, споживач отримує підтвердження про отримання даних.
  • Зателефонувавши до контакт-центру: за номером 766-21-04 (для мешканців Харківської області) або 766-51-04 (для мешканців міста Харків)
  • Відправивши електронне повідомлення на адресу contact@kh.104.ua (для мешканців Харківської області) або contact@khgor.104.ua (для мешканців м. Харків).

«Якщо наш клієнт не передає дані лічильника, то йому нараховуються планові обсяги споживання. Які можуть відрізнятись від фактичного використання газу. Тому, дуже важливо фіксувати показання саме 1-го числа і своєчасно передавати їх в газову компанію», - повідомив начальник управління клієнтського сервісу ПАТ «Харківміськгаз» Михайло Забудько.

З відеороликами про передачу показань лічильників газу мешканці регіону можуть ознайомитись на офіційному веб-сайті ПАТ «Харківгаз», ПАТ «Харківміськгаз» або сторінках газових компаній в соціальній мережі Фейсбук.