Контакт-центр (057) 76-62-104
 
Контакт-центр (057) 76-62-104

Новини

03.03.2018 / 11:23

Кількість вакансій в ПАТ «Харківгаз» за рік збільшилась в 2 рази

В 2017 року середня заробітна плата в ПАТ «Харківгаз» склала 4,7 тис. гривень. Це вдвічі нижче ніж середня зарплатня в енергетичному секторі Харківської області. Через низький рівень оплати праці, кількість вакантних посад в компанії подвоїлась.
Бригада служби аварійно-відновлювальних робіт поспішає на виклик Бригада служби аварійно-відновлювальних робіт поспішає на виклик ФОТО: ПАТ "Харківгаз"

Розмір оплати праці для ПАТ «Харківгаз» визначається регулятором - НКРЕКП в тарифі на розподіл газу. Вже більше року регулятор не переглядав витрати на заробітні плати працівникам компанії. Через це в тарифі ПАТ «Харківгаз» не закладені кошти на збільшення мінімальної заробітної плати для 1 тис. робітників компанії.

«Нині середня заробітна плата в ПАТ «Харківгаз» становить 4,7 тис. гривень, третина робітників отримує мінімальну зарплатню. Коли заробітна плата в компанії вдвічі менша ніж середня в області, не можливо заповнити існуючі вакансії та зупинити відтік з підприємства кваліфікованих фахівців», - зазначила начальник управління з персоналу ПАТ «Харківгаз» Ольга Василенко.

Зараз в ПАТ «Харківгаз» вакантними залишаються близько 400 посад. Щоб наповнити існуючі вакансії, залучити кваліфікованих фахівців, призупинити відтік кадрів, заробітна плата в ПАТ «Харківгаз» має відповідати середній в енергетиці області, а отже повинна бути більша в 2 рази.  Найбільш затребуваними професіями в ПАТ «Харківгаз» є  фахівці аварійних служб, служб з обслуговування і ремонту газопроводів, обладнання, водії автотранспортних засобів.

ПАТ «Харківгаз» обслуговує 17 тис. км. газопроводів і забезпечує природним газом понад 450 тис. домоволодінь Харківщини. Щорічні обсяги транспортування складають близько 900 млн. м. куб. природного газу.