Контакт-центр (057) 76-62-104
 
Контакт-центр (057) 76-62-104

Новини

21.11.2018 / 09:29

Клієнти ПАТ «Харківгаз» отримали понад 300 тис. консультацій в газовій компанії

За 10 місяців 2018р. клієнти ПАТ «Харківгаз» отримали понад 300 тис. консультацій в центрах обслуговування клієнтів. Отримати консультації фахівців центрів можна в 36 дільницях ПАТ «Харківгаз».
ЦОК м. Чугуїв ЦОК м. Чугуїв ФОТО: ПАТ "Харківгаз"

В жовтні поточного року ПАТ «Харківгаз» розширив перелік послуг, які можна замовити в ЦОК. Це заміна, оформлення та встановлення обладнання «під ключ», а також монтажні роботи. Щомісячно з цих питань до центрів обслуговування звертається понад 500 клієнтів.

Нові послуги, клієнти компанії гарантовано отримають по самій низькій в області ціні.

«Тепер встановити газові прилади можливо одразу «під ключ». За бажанням споживача, ПАТ «Харківгаз» готове надати комплекс послуг від виготовлення документації до монтажних робіт за найнижчою в області ціною», - повідомила начальник управління клієнтського сервісу ПАТ «Харківгаз» Ірина Манько.

Найактивніше консультуються з газових питань, замовляють ремонти обладнання, виготовлення технічних умов, погодження проектів мешканці Зміївського і Куп’янського районів. ПАТ «Харківгаз» поступово розширює перелік послуг та сервісів для споживачів, намагається зробити їх доступнішими для своїх клієнтів. Поряд з цим кожен споживач може отримати необхідну інформацію не виходячи з дому, через свій Особистий кабінет на сайті 104.ua.