Контакт-центр (057) 76-62-104
 
Контакт-центр (057) 76-62-104

Новини

11.09.2020 / 09:40

Колектив АТ «Харківгаз» висадить близько 300 дерев в Харківській області

Щорічно в Україні від пожеж, шкідників, всихання та ін. гине десятки тисяч гектарів зелених насаджень. Цієї осені, близько 300 дерев будуть висаджені колективом АТ «Харківгаз» на підтримку довкілля Харківської області
Екологічна акція від АО "Харківгаз" Екологічна акція від АО "Харківгаз" ФОТО: АТ "Харківгаз"

Перші зелені насадження від працівників компанії у четвер, 10 вересня, з’явились в центральному парку культури та відпочинку ім. Горького в  Харкові. В подальшому молоді деревця прикрасять парки та сквери по всій Харківській області.

У сучасному світі величезна кількість факторів, що впливає на екологічний стан довкілля. Лише за один рік транспортний засіб викидає в атмосферу близько кілограму забруднюючих речовин. Зелені насадження не лише радують погляд, додають краси і естетики, вони захищають від негативних впливів навколишнього середовища. Дерева поглинають пил, вуглекислий газ і виробляють кисень. Доросле дерево за один рік виробляє близько 100 кубометрів кисню.

Тож, колектив АТ «Харківгаз» продовжує традиції озеленіння Харківської області. І вже за кілька років висаджені цієї осені дерева вироблятимуть десятки тисяч кубометрів необхідної для життя речовини.