Контакт-центр (057) 76-62-104
 
Контакт-центр (057) 76-62-104

Новини

12.11.2019 / 11:28

Мешканці Харківської області попередили більше 200 аварійних ситуацій

В 2019 році пильність мешканців Харківської області дозволила попередити більше 200 випадків аварійних ситуацій на газових мережах. Ці випадки були пов’язані з несанкціонованим підключенням до розподільних мереж. Крадіям було нараховано до сплати близько 6 млн. гривень.
При виявленні запаху газу негайно телефонуйте "104" При виявленні запаху газу негайно телефонуйте "104" ФОТО: ПАТ "Харківгаз"

Спроби махінацій з самостійним підключенням до діючих газопроводів призводять до витоків газу. Споживачі, які звернулись до служби економічної безпеки АТ «Харківгаз» були занепокоєні, що такі дії пошкодять вуличні газопроводи і їх домівки взимку можуть залишитись без опалення. Під час перевірок, фахівцями компанії ліквідовані витоки газу та небезпечні врізки в працюючі під тиском газопроводи.

«Відділ економічної безпеки активно співпрацює з мешканцями Харківської області. Люди не бажають аби через шахраїв страждали їх діти взимку без газу і опалення», - зазначив директор з безпеки АТ «Харківгаз» Олександр Безщасний.

В багатьох випадках самовільно підключаються до газу власники великих будинків. Наприклад, в селищі Високий будинок площею майже 200 кв.м значився як давно відключений від системи газопостачання. Під час огляду, фахівцями групи по обстеженню мереж було знайдено самовільно-прокладений газопровід, приєднаний до діючих мереж. Перед відключенням несанкціонованого газопроводу, спеціалістам довелось ліквідовувати витоки газу.

В селищі Південне власник будинку самовільно побудував газопровід повз лічильник газу. Підключив до нього газову плиту та опалювальний прилад. Через дії «винахідника», запах газу відчували навіть перехожі на вулиці.

Повідомити про небезпеку, пов’язану із крадіжками газу можна анонімно по телефону: (057) 341-44-70, за електронною адресою dialog@khgas.com.ua. У випадку запаху газу, негайно телефонувати в аварійну службу «104».