Контакт-центр (057) 76-62-104
 
Контакт-центр (057) 76-62-104

Новини

24.02.2016 / 13:41

Новим клієнтським сервісом ПАТ «Харківгаз» скористалось 57 тис. споживачів

За три місяці роботи, новим клієнтським сервісом «Особистий кабінет» скористалось 57 тис. мешканців Харківської області (без м. Харків). Щоб зручно передати показання лічильників газу, ПАТ «Харківгаз» радить своїм клієнтам використовувати саме «Особистий кабінет» на сайті 104.ua. Це позбавить споживачів зайвих турбот, заощадить час і кошти на телефонні дзвінки.
Як повідомляти показання лічильника газовому господарству Як повідомляти показання лічильника газовому господарству ФОТО: 104.ua

В Харківській області щомісячно показання лічильників газу передають більше 370 тис. споживачів. Щоб зробити процес інформування максимально комфортним, газовими підприємствами Харківщини було створено «Особистий кабінет».

«Реєстрація в «Особистому кабінеті» займає всього кілька хвилин. Після неї споживач отримує доступ до свого особового рахунку. І більше не треба телефонувати в газову компанію щоб передати показання або дізнатись про нарахування державних допомог – все це можна побачити та зробити в кабінеті», - зазначила начальник клієнтського сервісу ПАТ «Харківгаз» Ірина Манько.

Споживачі, які не мають доступу до мережі Інтернет можуть передати показання лічильника газу будь-яким іншим способом:

  • зателефонувавши за мобільним номером телефону (066) 209-78-04 або відправивши SMS-повідомлення на цей номер
  • звернувшись зі стаціонарного телефону за номером (057) 766-21-04

При передачі даних лічильника через контакт-центр або SMS-повідомлення зазначається:

  • номер особового рахунку споживача
  • показання лічильника.