Контакт-центр (057) 76-62-104
 
Контакт-центр (057) 76-62-104

Новини

30.08.2018 / 16:22

ПАТ «Харківгаз» не вистачає більше 500 фахівців

Впродовж 2018 року через низьку тарифну заробітну плату, кількість вакансій в ПАТ «Харківгаз» збільшилась на 28%. Нині в компанії вакантні 510 посад. Найбільш затребувані професії – слюсар аварійно-диспетчерської служби, слюсар з ремонту підземних газопроводів, газового устаткування, контролер, монтер із захисту газопроводів від корозії.
Ліквідація аварійної ситуації на підземному газопроводі Ліквідація аварійної ситуації на підземному газопроводі ФОТО: ПАТ "Харківгаз"

Середня заробітна плата працівників ПАТ «Харківгаз», з урахуванням податків, в 2018 році склала 5,8 тис. грн. В той же час, в промисловому секторі області цей показник становить майже 8 тис. грн. Через наднизьку і неконкурентну зарплатню в поточному році ПАТ «Харківгаз» залишили близько 300 кваліфікованих фахівців.

«Це абсурд, коли люди, які щодня обслуговують мережі, зіткаються із небезпекою, готові ліквідувати будь-яку аварійну ситуацію не мають коштів щоб зібрати дітей до школи, придбати необхідні ліки, допомогти батькам-пенсіонерам. Мізерні зарплатні спричиняють невдоволеність та постійні сварки у родинах. Колектив компанії доведено до відчаю» - зазначила голова профспілки працівників ПАТ «Харківгаз» Ольга Василенко.

За останні півтора роки зросла кількість звільнень серед майстрів аварійно-диспетчерської служби, слюсарів з аварійно-відбудовних робіт, майстрів з експлуатації газових об’єктів, які звільняються з посад через низький розмір оплати праці. Навіть при заповненні вакансії, на підготовку такого рівня фахівців підприємство має витрати близько 3 років. Тільки після цього, новий працівник отримає необхідну кваліфікацію та зможе професійно виконувати газонебезпечні роботи.

Але з таким розміром заробітних плат -  заповнити вакансії неможливо.

Профспілка працівників ПАТ «Харківгаз» звертається до НКРЕКП та уряду з вимогою передбачити в тарифі на розподіл газу ПАТ «Харківгаз» підвищення заробітних плат працівникам компанії до рівня, середнього по промисловості області. Враховуючи ступінь напруги в колективі, фахівці компанії можуть або масово залишити підприємство та робочі місця або зупинити роботу і вийти з протестами на вулиці.