Контакт-центр (057) 76-62-104
 
Контакт-центр (057) 76-62-104

Новини

10.09.2018 / 08:58

ПАТ «Харківгаз» відкрив перший центр обслуговування клієнтів

05 вересня 2018р. ПАТ «Харківгаз» відкрив перший центр обслуговування клієнтів в м. Чугуїв. Скористатись комфортними умовами відвідування газової компанії та отримати кваліфіковані консультації в новому центрі зможуть близько 25 тис. мешканців Чугуївщини.

В центрі обслуговування клієнтів, споживачі газу зможуть отримати якісні консультації, замовити послуги компанії та отримати сервісне обслуговування в новому форматі. Наприклад, зареєструвати Особистий кабінет на сайті 104.ua та зручно контролювати стан особового рахунку тепер можливо за допомогою фахівців в центрі обслуговування клієнтів.

Відповіді на не складні питання та консультації з онлайн-послуг, надаватимуться в зоні ресепшен -  це мінімізує витрати часу споживачів. Для клієнтів ПАТ «Харківгаз», які родиною відвідують ЦОК, передбачена дитяча зона відпочинку.

«Головним завданням відкриття центру було позбавитись перепон між працівниками компанії та нашими клієнтами, зробити візит до ПАТ «Харківгаз» зручним, комфортним і результативним для людей. Бо насправді газова компанія працює для своїх споживачів і цінує кожного клієнта» - зазначила начальник управління клієнтського сервісу ПАТ «Харківгаз» Ірина Манько.

Центр обслуговування клієнтів ПАТ «Харківгаз» в м. Чугуїв є першим в Харківській області. Проте газова компанія планує поступово розповсюджувати цей сервісний проект по всій Харківській області.