Контакт-центр (057) 76-62-104
 
Контакт-центр (057) 76-62-104

Новини

16.02.2018 / 10:55

ПАТ «Харківгаз» втричі збільшив винагороду за інформацію про газових крадіїв

ПАТ «Харківгаз» виплатить 3 тис. гривень за достовірну інформацію про крадіїв газу. Більше десяти споживачів, що допомогли в минулому році у виявленні газових крадіїв отримали винагороду.
ГТС ГТС ФОТО: 104.ua

В 2017 році підприємством викрито понад 2 тис. випадків незаконного використання газу. За фактами крадіжок нараховано до сплати понад 30 млн. грн. Споживачі, що попередили небезпечні ситуації, пов’язані з незаконним використанням газу, отримали винагороду.

 «Втручаючись в роботу вуличних газопроводів крадії ігнорують потреби багатьох сімей та створюють небезпеку для мешканців сусідніх будинків. Тому ми почали активно співпрацювати зі споживачами для попередження небезпечних ситуацій, пов’язаних з крадіжками газу», - зазначила комерційний директор ПАТ «Харківгаз» Ірина Лістова.

 Серед крадіїв палива на Харківщині в минулому році домоволодіння, офіційно не підключені до газових мереж, приватні будинки, де господарі займаються підприємницькою діяльністю. Наприклад, в Харківському районі на території приватного будинку було облаштовано готель та газифіковано за допомогою незаконної врізки у вуличний газопровід. В Валківському районі на подвір’ї власник будинку створив міні-підприємство по виготовленню паливо-мастильних матеріалів з викраденого природного газу. Нерідко до крадіжок вдаються і промислові споживачі. В 2017 році  на крадіжці газу викрито 15 підприємств.

 Повідомити достовірну інформацію про випадки крадіжки газу мешканці області можуть на електронну адресу dialog@khgas.com.ua або за телефоном (057) 341-44-70. Всі отримані дані є анонімними та конфіденційними. Після перевірки і підтвердження даних – людину, що надала інформацію очікує винагорода.