Контакт-центр (057) 76-62-104
 
Контакт-центр (057) 76-62-104

Новини

04.09.2019 / 10:11

В вересні більше чотирьох тисяч домоволодінь можуть опинитися без газу

Впродовж вересня в Харкові та області планується припинити газопостачання більше ніж чотирьом тисячам споживачів через не оплачену заборгованість за використаний природний газ. Відключення газу за борги проводиться на підставі письмового доручення постачальника газу. Уникнути відключення можливо тільки в разі підтвердження ТОВ «ХАРКІВГАЗ ЗБУТ» надходження коштів на особовий рахунок споживача.
Використання газу в побуті Використання газу в побуті ФОТО: 104.ua

АТ «Харківгаз» та АТ «Харківміськгаз» отримано повідомлення від постачальника про необхідність припинити подачу газу понад чотирьом тисячам боржників. Це споживачі, які проігнорували повідомлення щодо оплати боргу та попередження про відключення газу за борги. В разі, якщо власник домоволодіння не надасть доступ для опломбування газового обладнання, домоволодіння буде відключено від газу механічним шляхом.

«Якщо споживач отримав повідомлення про припинення газопостачання йому необхідно терміново вирішити питання погашення заборгованості. Відмінити відключення може лише постачальник газу, коли оплата надійде на особовий рахунок боржника», - зазначила комерційний директор АТ «Харківгаз» Ірина Лістова.

За даними постачальника, загальна заборгованість мешканців Харкова та області за спожитий газ перевищує 2,4 млрд. гривень. Близько 8% цих коштів мали бути спрямовані на підготовку газових мереж області до роботи в опалювальному сезоні, стабільну та безаварійну роботу газорозподільної системи регіону.

«Борги споживачів за доставку газу – це зменшення надходжень на ремонт та модернізацію газорозподільної системи, тому що тариф на розподіл є єдиним джерелом надходжень, яке дозволяє підтримувати її в робочому стані», - говорить начальник відділу з продажів АТ «Харківміськгаз» Яна Карвєшкіна.

АТ «Харківгаз» та АТ «Харківміськгаз» звертаються з проханням до споживачів – боржників терміново вирішити питання розрахунків з постачальником за спожитий газ. Інакше, газові компанії будуть вимушені припинити газопостачання боржникам.