Контакт-центр (057) 76-62-104
 
Контакт-центр (057) 76-62-104
24.07.2018 / 15:37
Вакансії та відбір кандидатів
Ми приділяємо увагу кандидатам і організовуємо процес відбору на вакансії так, щоб формувати команду з людей, що мають необхідні професійні та особисті якості

Якщо ваш досвід, професійний рівень та особисті якості відповідають вимогам до наших вакансій, або ви бачите, як застосувати вашу кваліфікацію на користь підприємству на іншій посаді – надішліть резюме за адресою Elena.Timchenko@khgas.com.ua або зателефонуйте за номером (057) 341 44 73.

Відбір на конкурсній основі типово складається з таких етапів:

  1. Відбір за резюме або анкетними даними
  2. Телефонна співбесіда з фахівцем Управління з персоналу та соціальної політики. Тут ми уточнюємо основну інформацію та очікування кандидата, що визначити, про яку поточну або перспективну вакансію може йти мова далі.
  3. Персональні зустрічі з працівниками ПАТ «Харківгаз»: з майбутнім безпосереднім керівником, з фахівцем Управління з персоналу та соціальної політики. Формат та послідовність співбесіди може відрізнятися в залежності від вакансії.
  4. Можливо, кандидату запропонують додаткові зустрічі (з керівником підрозділу, напрямку або підприємства, тощо).
  5. Паралельно триває перевірка документів, які надав кандидат. Також через рекомендації та відкриті джерела, ми перевіряємо найважливішу об’єктивну інформацію з попередніх місць роботи. За необхідністю (вимоги до посади) – проходження медогляду.
  6. За телефоном або особисто, компанія повідомить успішного кандидата про свою пропозицію – після чого взаємні домовленості будуть зафіксовані в заяві та інших документах.
  7. Оформлення на роботу.

Професіоналам та керівникам

Відкрито вакансії:

  •  провідний інженер з інвестиційної діяльності виробничо-технічного відділу

Вимоги до кандидатів: вища технічна освіта, спеціальність – теплогазопостачання та вентиляція, вільне володіння комп’ютером.

Досвід роботи: не обов’язково.

  • інженер з проектно-кошторисної роботи

Вимоги до кандидатів: вища технічна освіта, вільне володіння комп’ютером та програмою СТС по складанню кошторисів на ремонтно-будівельні та монтажні роботи та ремонти.

Досвід роботи: більше 3-х років за напрямком діяльності.

Умови праці:

Підприємство гарантує своєчасну виплату заробітної плати, соціальні пільги згідно Колективного договору. Режим роботи – 5-ти денний робочий тиждень. Житлом не забезпечуємо.

Місцезнаходження робочого місця в м. Харків (район аеропорту), доставка працівників службовим автобусом за напрямками – Салтівка, Олексіївка, Холодна Гора, Рогань, ст. метро «Пр. Гагаріна».

Розмір заробітної плати за результатами співбесіди.

Відправляйте Ваше резюме на електрону адресу: Elena.Timchenko@khgas.com.ua

Довідки за тел. 341 – 44 – 73

З повним переліком вакантних посад можна ознайомитись нижче:

 

Джерело: