Контакт-центр (057) 76-62-104
 
Контакт-центр (057) 76-62-104
24.04.2015 / 13:10
Винагорода та заохочення персоналу
Ми вдосконалюємо систему винагородження, щоб адекватно заохочувати зацікавленість працівника в результативності та ефективності підприємства.

Рівень «гарантованої оплати» (окладів, ставок) встановлюється згідно до складності роботи, обсягу відповідальності та відповідної кваліфікації. Розмір «змінної частини» залежить від досягнень як працівника, так і компанії в цілому. Крім того, пакет пільг та додаткових заохочень додає завершеності принципу «краще працюєш – більше заробляєш».

ПАТ «Харківгаз» має прозору систему оплати праці, і наші працівники отримують стабільний справедливий заробіток.

На практиці це означає:

 • офіційне працевлаштування, дотримання вимог законодавства та врахування справедливих очікувань працівників, що надає впевненості та можливості планувати майбутнє;
 • вчасну, прозору та стабільну заробітну плату із відрахуваннями у всі фонди соціального захисту, що в свою чергу гарантує отримання допомоги від зазначених фондів;
 • соціальні пільгиза законодавством та зверх того;
 • можливість додаткового матеріального заохочення працівникам за внесок у розвиток та виробничу діяльність підприємства.

Підприємство створює комфортну і конструктивну робочу атмосферу, уможливлює співробітникам одержувати визнання і винагороду за свої досягнення. Ми робимо все можливе, щоб навіть за нових викликів ринку та несприятливих обставин підвищувати дохід працівника до конкурентних рівнів: оптимізуємо бізнес-процеси, покращуємо послуги, намагаємось закласти адекватний рівень оплати в тарифіковані послуги.

 

Соціальні гарантії, пільги та умови праці

Наші умови праці та соціальна програма надають працівникові відчуття впевненості та стабільності – а натомість допомагають працівникові зосередитись на робочих завданняхта відтак найповніше втілити свій потенціал.

ПАТ «Харківгаз» – підприємство з високим рівнем соціальної відповідальності.

Крім законодавчо встановлених норм, наші співробітники отримують додаткові заохочення, допомогу, пільги, серед яких:

 • корпоративний транспорт
 • часткова оплата обідів
 •  підтримка молодих спеціалістів
 • додаткова оплачувана відпустка;
 •  оздоровлення працівників та членів їх сімей;
 •  матеріальна допомога.
 • забезпечення спецодягом, інструментом
 • забезпечення спецхарчуванням
 • здійснення робіт з газифікації помешкань на пільгових умовах

Розміри та правила надання таких пільг закріплені в довгостроковому колективному договорі та інших внутрішніх документах, що фіксує взаємні тривалі домовленості та партнерство між працівниками та компанією. Впровадження реалістичного, прозорого, зрозумілого та чіткого колективного договору на підприємстві було підтримано профспілковими організаціями галузі.

Наше підприємство дотримується стандартів з питань заробітної плати, тривалості робочого часу й умов праці, соціального страхування,  охорони праці. Маємо спеціальні пільги та умови для працівників, що працюють в шкідливих або важких умовах праці.

Крім того, сучасний працівник ПАТ «Харківгаз» має можливість розвиватися різнобічно у спорті, мистецтві, має змогу щорічно оздоровлюватися та оздоровлювати свою сім’ю на базах відпочинку: ДП  «Клінічний санаторій» Курорт Березівські мінеральні води», ТОВ база відпочинку «Прибій» - с. Кирилівка, база відпочинку «Вогник» - Вовчанський р-н, с. Метайлівка.