Контакт-центр (057) 76-62-104
 
Контакт-центр (057) 76-62-104

Пресрелізи

18.05.2020 / 12:14

Колектив АТ "Харківгаз" передав допомогу майже 30 лікарням області

З початком пандемії, колектив АТ "Харківгаз" долучився до допомоги медичним закладам Харківської області. Під час карантину, працівники компанії передали для захисту лікарів понад 7 тис. одиниць засобів індивідуального захисту, 4 тис. л дезінфікуючих засобів, два пристрої концентрації кисню, захисні комбінезони, окуляри, медичні халати. Допомогу від колективу АТ "Харківгаз" отримали майже 30 лікарень області.
Майже 30 лікарень області отримав допомогу від колективу АТ "Харківгаз" Майже 30 лікарень області отримав допомогу від колективу АТ "Харківгаз" ФОТО: АТ "Харківгаз"

Допомога медичним закладам здійснювалась виходячи з потреб та побажань персоналу лікарень. Найбільшу кількість дезінфікуючих засобів отримали Зміївська та Первомайська лікарні. Це понад 1,5 тис. л. Мереф'янська ЦРЛ мала значну потребу в захисних костюмах. В Куп'янську виникла потреба в пристроях для концентрації кисню. Загальний розмір допомоги медичним закладам перевищив 1 млн. грн.

"Служби 104 та 103 - це служби екстреного реагування, які щодня рятують життя і допомагають людям. Тому, коли в надскладних умовах опинились медики, колектив Харківгазу не міг залишитись осторонь" - розповіла голова Профспілки працівників АТ "Харківгаз" Ольга Василенко.

Одночасно з допомогою медичному персоналу, засобами індивідуального захисту забезпечуються працівники АТ "Харківгаз". Організовано доставку працівників на робочі місця, на підприємстві введено масочний режим, дезінфекція приміщень, транспорту, розроблено спеціальну інструкцію по роботі служби 104 в умовах пандемії.

Джерело:
 
  • Начальник управління зовнішніх комунікацій
    Клименко Ольга Анатоліївна
    Тел.: +380 057 341 44 74
    E-mail: press@khgas.com.ua