Контакт-центр (057) 76-62-104
 
Контакт-центр (057) 76-62-104

Пресрелізи

27.05.2015 / 11:30

ПАТ «Харківгаз» створює 6 експлуатаційних управлінь газового господарства в Харківській області

З 01 липня 2015 року на базі філій ПАТ «Харківгаз» буде створено 6 великих технологічних майданчиків – Куп’янське, Дергачівське, Зміївське, Красноградське, Мереф’янське та Чугуївське управління з експлуатації газового господарства. Створення таких підрозділів дозволить вдосконалити сервіс обслуговування споживачів ПАТ «Харківгаз» за рахунок підвищення якості управління активами Компанії, покращення внутрішніх процесів взаємодії між підрозділами підприємства.

Всі управління з експлуатації газового господарства ПАТ «Харківгаз» матимуть безбалансовий статус та не являтимуться суб’єктами оподаткування. При цьому, функції управління підприємством будуть централізовані на рівні адміністративного апарату ПАТ «Харківгаз».

«Ми очікуємо суттєвого ефекту від реорганізації нашого підприємства. В першу чергу, це дозволить посилити контроль над якістю виконання робіт всіма підрозділами ПАТ «Харківгаз», покращити взаємодію між управліннями підприємства», - зазначив голова правління ПАТ «Харківгаз» Євген Бескоровайний.

Новостворені управління з експлуатації газового господарства забезпечуватимуть якісне технічне обслуговування системи газопостачання Харківської області, безперебійну та безаварійну роботу газових мереж. Всі служби ПАТ «Харківгаз», які безпосередньо працюють з нашими клієнтами, залишаться на своїх місцях. А обслуговування споживачів природного газу здійснюватиметься, як і раніше, за місцем проживання.

Нова організаційна структура ПАТ «Харківгаз» забезпечуватиме кращу керованість, гнучкість і прозорість в обслуговуванні клієнтів, шляхом збалансування кількості працюючих робітників по відношенню до кількості споживачів в зоні обслуговування управління.

 
  • Начальник управління зовнішніх комунікацій
    Клименко Ольга Анатоліївна
    Тел.: +380 057 341 44 74
    E-mail: press@khgas.com.ua