Контакт-центр (057) 76-62-104
 
Контакт-центр (057) 76-62-104

Соціальні проекти

15.07.2020 / 15:50

45 кілометрів драйву і екстриму

За підтримки профспілкового комітету АТ «Харківгаз» 25 членів профспілкової організації взяли участь в поході на байдарках по Сіверському Донцю. Майже 45 км водного сплаву присвятили байдарочники Харківгазу 45-річчю компанії

Для основного складу команди цей похід – тринадцятий за рахунком і дуже довгоочікуваний. 25 працівників і члени їх родин стартували в селі Криничне і спустились по річці Сіверський Донець до Червоної Гусаровки Балаклійського району. В перший день сплаву пройшли більшу частину шляху.

«Насамперед, нас порадувала природа. Магія плеску весла, яке торкається прозорої , наче кришталь, води, мальовничі вигини річки, таємничі «зелені коридори», обрамляючи шлях, додавали спуску особливого настрою і камерності, - розповідає начальник відділу кадрів, член профкому Олена Тимченко. – А вранці – пронизуюча тиша літнього сходу, радісний щебет пташок, молочний серпанок вздовж теплої поверхні річки, танучий від перших променів яскравого літнього сонця…»

В перервах між спусками газовики проводили спортивні змагання з волейболу, бадмінтону і плаванню. І знову - на байдарки, як би наздоганяючи згаяний час водної пригоди.

« Не можна казати, що похід - це відпочинок від роботи. Бо всі учасники сплаву – наші колеги, і розмови про роботу весь час велися. Щось обговорювали, когось згадували, ділились веселими історіями, будували плани на майбутнє», - розповіла Олена Борисівна.