Контакт-центр (057) 76-62-104
 
Контакт-центр (057) 76-62-104
07.05.2014 / 10:50
Як встановити лічильник газу
Економне та раціональне використання природного газу можливе лише за умови встановлення лічильника газу. Тут Ви знайдете всю необхідну інформацію про те, як встановити прилад обліку газу у Вашому домоволодінні
Перевірка технічного стану лічильника газу в лабораторії ПАТ "Харківгаз", 2014 рік Перевірка технічного стану лічильника газу в лабораторії ПАТ "Харківгаз", 2014 рік ФОТО: ПАТ "Харківгаз"

З питання установки газового лічильника необхідно звернутися в «Єдине вікно» ПАТ «Харківгаз», за місцем Вашого проживання.

Контакти служб підприємства можна подивитися тут.

Безкоштовне встановлення лічильника

Безкоштовне встановлення лічильників газу ПАТ «Харківгаз» проводить за встановленим графіком: у певний період лічильники встановлюються споживачам з певними видами газового обладнання.

Відповідно до Закону України "Про забезпечення комерційного обліку природного газу", лічильниками газу повинні бути облаштовані домоволодіння користувачів послуг з газопостачання в такі терміни:

  • в разі використання газу для приготування їжі та підігріву води - до 1 січня 2016 року;
  • в разі використання газу для приготування їжі - до 1 січня 2018 року.

В 2015 році ПАТ "Харківгаз" встановлює безкоштовні лічильники в домоволодіннях споживачів, які використовують газ для приготування їжі та підігріву води.

В 2016р. ПАТ "Харківгаз" в багатоповерхових будинках встановлює будинкві лічильники газу.

Якщо в зазначені терміни споживач не встановить лічильник за свій рахунок, а також не погодиться на установку безкоштовного лічильника, згідно Закону України «Про забезпечення комерційного обліку природного газу» від 16.06.2011 р № 3533 - VI, постачання природного газу йому буде припинено.

Встановлення лічильника за рахунок споживача

Що може перевірити газове господарство перед встановленням лічильника

Процедура безкоштовного встановлення лічильника

Як підготувати приміщення

Які документи потрібно підписати

Експлуатація лічильника