Контакт-центр (057) 76-62-104
 
Контакт-центр (057) 76-62-104

Нові послуги

26.11.2015 / 09:39

Для споживачів Харківської області створено новий сервіс - Особистий кабінет

З листопада місяця 2015р. мешканці Харківщини отримали можливість самостійно управляти своїми особовими рахунками. Тепер, не виходячи з дому, кожен споживач блакитного палива може внести показання приладу обліку, оплатити за газ, звірити стан розрахунків за послуги газопостачання, отримати відповідь на питання, що цікавить.
Сервіс "Особистий кабінет" - це зручність та комфорт для споживачів Сервіс "Особистий кабінет" - це зручність та комфорт для споживачів ФОТО: 104.ua

Щоб в повному обсязі скористатися новими можливостями та послугами необхідно лише зареєструвати свій Особистий Кабінет на сайті http://104.ua.

«Це абсолютно новий та зручний сервіс для споживачів. Тепер більш 950 тис. родин Харкова та області можуть самостійно контролювати витрати газу, вносити показання, оплачувати за газ та багато іншого. Відкриття для наших клієнтів такої можливості сприятиме прозорим взаємовідносинам з користувачами послуг», - повідомив директор ТОВ «ХАРКІВГАЗ ЗБУТ» Павло Тиндик.

При реєстрації Особистого кабінету користувачам послуг з газопостачання необхідно вказати номер особового рахунку та останню суму оплати за газ. Для уточнення необхідних даних мешканці м Харкова та області можуть звернутися до контакт-центрів ПАТ «Харківгаз» та ПАТ «Харківміськгаз»:

  • Для мешканців Харківської області: тел. (066) 209-78-04, (057) 766-21-04, е-mail: contact@kh.104.ua.
  • Для мешканців міста Харків: тел. (057) 766-51-04, е-mail: contact@khgor.104.ua.

«Звертаємо увагу, що споживачам необхідно щомісячно, станом на 1 число місяця, знімати фактичні показання приладів обліку та передавати дані до газорозподільних підприємств. Нині це зробити дуже зручно, оскільки показання лічильників можна внести через Особистий кабінет. В цьому випадку споживач буде впевнений у відсутності будь-яких розбіжностей з газовою службою», - зазначив заступник голови правління з обліку газу ПАТ «Харківгаз» Юрій Маслюк.

 «Ми рекомендуємо всім споживачам природного газу скористатися можливостями нашого нового сервісу. У першу чергу це зручність і комфорт, не потрібно стояти в чергах для того щоб звірити свої показання лічильника або здійснити оплату. Тепер це можна зробити, не виходячи з дому», - розповів перший заступник голови правління з обліку газу ПАТ «Харківміськгаз» Антон Яворовський.